środa, 22 maja 2013

Tour de Pologne!

Znowu jakiś czas nie pisałam ani nawet nie odwiedzałam ulubionych stron z powodu nawału pracy zawodowej i nnych zajęć u siebie i u Mamy, a teraz nie będzie mnie w domu przez dwa tygodnie, więc nie wiem jak to będzie.

Jutro skoro świt, czyli koło 11-tej, wyruszamy z mężem na wycieczkę samochodem po Polsce, no, może nie po całej, tylko głównie po wschodnich rubieżach.  Zupełnie nie znam tamtych stron, bo cała rodzina na południu lub północy, z zachodnią stroną trochę się zaznajomiłam podczas studiów oraz częstych podróży samochodem z Anglii, a na wschód jakoś nie było okazji. Już od dawna obiecywałam sobie to naprawić, no i wreszcie dopięłam swego!

Ponieważ chcemy dotrzeć aż do Ustrzyk Górnych, to potem już stosunkowo niedaleko będzie do rodziny i przyjaciół na południu, więc cieszę się, że będę mogła ich zobaczyć, bo to sie zdarza rzadko.

A więc Au Revoir, drodzy blogujący!

2 komentarze:

  1. Ale wspaniale!!! Też musimy kiedyś zrobić taką wycieczkę po Polsce! Aż wstyd, że znamy tak mało miejsc we własnym kraju. A propos... jutro szef nas zabiera na 5 dni do Hiszpanii - może kiedyś namówię go na wyjazd do Polski?

    OdpowiedzUsuń
  2. Super! Szczęśliwej podróży i wracaj do nas uśmiechnięta i wypoczęta :)

    OdpowiedzUsuń

Adres emailowy nie będzie wyświetlany.

Wizyta

Dzisiaj na rogu mojej ulicy pojawił się Pan Premier, aby złożyć bukiet kwiatów pod tablicą upamiętniającą "Profesora Lecha Kaczyńskie...