środa, 13 marca 2013

Zmieniłam wygląd

Nie swój (to byłoby znacznie trudniejsze), ale mojego bloga, żeby był bardziej czytelny.  Poprzedni szablon (Choco...) bardzo mi odpowiadał, bo był elegancki, spokojny i się nie narzucał, ale miał ograniczone możliwości ustawień wyglądu, albo może po prostu nie umiałam ich znaleźć.  Nowy szablon, który właśnie zainstalowałam, ma więcej opcji, więc chcę go wypróbować, ale od razu mi zaimponował tym, że mogłam wybrać własne zdjęcie na nagłówek.  Wsadziłam jedno z ogrodu przy domu w Anglii, w którym mieszkaliśmy przez ok.17 lat bezpośrednio przed powrotem do Polski.  Serce mi się ściskało, kiedy oglądałam zdjęcia z tamtych lat, aby wybrać jakieś na mój blog, bo bardzo kochałam ten dom i ten ogród, ale to wcale nie oznacza, że żałuję powrotu do Polski, to po prostu zwykła nostalgia za przemijającym czasem.

2 komentarze:

  1. Mnie się teraz bardziej podoba. :) Tak przytulniej się zrobiło ;) Lepiej się czyta, wyraźniejsza czcionka. Piękny miałaś ogród w Anglii. Lubię takie klimaty. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Milo mi! Fajne imprezy w nim bywaly.

    OdpowiedzUsuń

Adres emailowy nie będzie wyświetlany.

Wizyta

Dzisiaj na rogu mojej ulicy pojawił się Pan Premier, aby złożyć bukiet kwiatów pod tablicą upamiętniającą "Profesora Lecha Kaczyńskie...